Vivax tablet TPC-100 3G

Hover over an image to enlarge

119.00
Nuk ka ne stok

Sasia minimale per "Vivax tablet TPC-100 3G" eshte 1.

02350977

Të gjithë anëtarët e familjes mund të ndajnë këtë tablet multifunksional,

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Të gjithë anëtarët e familjes mund të ndajnë këtë tablet multifunksional, me profile të veçanta përsonale dhe konfigurim të aplikacioneve për çdo përdorues.

Informata tenike :

  • TPC-100 3G, 10,1 ", IPS/PLS, 1280x800,
  • Intel SoFIA Qad-Core CPU (C3230), 1 GHz, Quad Core,
  • Android 6.0, 2 GB, 16 GB, Kamera 5 Mpix / 2 Mpix, 3G,802.11 b/g/n,
  • Bluetooth 4.0, 6000 mAh

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Në të njejtin qmim!