VIVAX tablet TPC-703 3G + Case

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 89.00
69.00
Ju kurseni: €20.00
Nuk ka ne stok

Sasia minimale per "VIVAX tablet TPC-703 3G + Case" eshte 1.

02350990
 • Vivax TPC-703 3G ofron mundësi të panumërta përdorimi me super sistemin operativ Android 6.0. Karakterizohet me një procesor 1.3GHz quad-core dhe 1GB RAM. Po ashtu ka një rezolucion të lartë, të mprehtë dhe ekran 7 " i cili ofron ngjyra të mprehta dhe përgjigje të shpejtë. Vivax është një tablet shumë i hollë dhe i lehtë, vetëm 280g. Ju mund ta përdorni tabletin tuaj Vivax për mijëra aplikacione , pavarësisht nëse e përdorni për qëllime të punës apo private. Gjithashtu ky tablet ju mundëson të lidheni me internet me WIFI dhe 3G, dhe po ashtu të përdorni dy karta SIM në të njëjtën kohë.
 • Informata teknike:
 • Ekran 7 "
 • IPS/PLS, 1024x600
 • Cortex A7
 • MTK832, 1,3 GHz
 • Quad Core
 • Android 6.0, 1 GB, 8 GB
 • Kamera 2 Mpix / 0,3 Mpix
 • 3G,802.11 b/g/n
 • Bluetooth 4.0
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

 • Vivax TPC-703 3G ofron mundësi të panumërta përdorimi me super sistemin operativ Android 6.0. Karakterizohet me një procesor 1.3GHz quad-core dhe 1GB RAM. Po ashtu ka një rezolucion të lartë, të mprehtë dhe ekran 7 " i cili ofron ngjyra të mprehta dhe përgjigje të shpejtë. Vivax është një tablet shumë i hollë dhe i lehtë, vetëm 280g. Ju mund ta përdorni tabletin tuaj Vivax për mijëra aplikacione , pavarësisht nëse e përdorni për qëllime të punës apo private. Gjithashtu ky tablet ju mundëson të lidheni me internet me WIFI dhe 3G, dhe po ashtu të përdorni dy karta SIM në të njëjtën kohë.
 • Informata teknike:
 • Ekran 7 "
 • IPS/PLS, 1024x600
 • Cortex A7
 • MTK832, 1,3 GHz
 • Quad Core
 • Android 6.0, 1 GB, 8 GB
 • Kamera 2 Mpix / 0,3 Mpix
 • 3G,802.11 b/g/n
 • Bluetooth 4.0
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim