Vivax tablet TPC-89003G WIN + Keyboard

Hover over an image to enlarge

169.00
Nuk ka ne stok

Sasia minimale per "Vivax tablet TPC-89003G WIN + Keyboard" eshte 1.

0961385

Tablet multifunksional, me profile të veçanta përsonale dhe konfigurim të aplikacioneve për çdo përdorues.

Informatat teknike:

 • 8,9", IPS/PLS 1920x1200.
 • Intel Atom Z3735F Quad Core 1.33GHz.
 • 2 GB RAM, 32 GB flash.
 • Win 8.1 + Office365.
 • Kamera, 5 MP mbrapa, 2 MP para.
 • Bateria 6800 mAh.
 • 3G, Pen, Bluetooth, WiFi.
 • Garancioni: 12 muaj.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/ 24 orë në ditë, cdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Tablet multifunksional, me profile të veçanta përsonale dhe konfigurim të aplikacioneve për çdo përdorues.

Informatat teknike:

 • 8,9", IPS/PLS 1920x1200.
 • Intel Atom Z3735F Quad Core 1.33GHz.
 • 2 GB RAM, 32 GB flash.
 • Win 8.1 + Office365.
 • Kamera, 5 MP mbrapa, 2 MP para.
 • Bateria 6800 mAh.
 • 3G, Pen, Bluetooth, WiFi.
 • Garancioni: 12 muaj.

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/ 24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Në të njejtin qmim!