❄Russell Hobbs Blender Mix&Go Pro Aura Collection 22340-56

Kurse
33%

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 74.90
49.90
Ju kurseni: €25.00
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
22340-56

Specifikat:

 • 300 watt
 • Brisqe qe thyejne akullin
 • Perfshihen: – 2 x shishe nga 600ml – 2 x kapake te shisheve – 1 x tas dhe brisk per bluarje
 • Shishet pershtaten ne mbajtesen e shisheve ne veture
 • Plastike e paster pa BPA • Pjese te sigurta per larje ne makine te larjes se eneve
 • Kembe qe nuk rreshqasin , stabile ne tavoline
 • 2 vite Garancion

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Specifikat:

 • 300 watt
 • Brisqe qe thyejne akullin
 • Perfshihen: – 2 x shishe nga 600ml – 2 x kapake te shisheve – 1 x tas dhe brisk per bluarje
 • Shishet pershtaten ne mbajtesen e shisheve ne veture
 • Plastike e paster pa BPA • Pjese te sigurta per larje ne makine te larjes se eneve
 • Kembe qe nuk rreshqasin , stabile ne tavoline
 • 2 vite Garancion

Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Produkte të ngjajshme
Në të njejtin qmim!