❄Remington Airstyler Dry&Style AS800

Hover over an image to enlarge

Qmimi origjinal: 47.90
39.90
Ju kurseni: €8.00
Ne stok
+

— ose —

Blej permes telefonit
AS800

Specifikime:

 • 800 Watt Airstyler
 • 4 x mbrojtje për shkelsim të bute dhe me pak statike - Anti statike - Qeramike - Jonizim Turmaline - Mbeshtjellje e lëmuar
 • 3 shtesa:
 • Koncentrator për tharje të shpejtë
 • 38mm brushe termale me fije të perziera
 • 21mm brushe
 • Buton për heqje të brushave
 • 2 shkalle nxehtesie / shpejtesie
 • Shkalle për ajër të ftoftë
 • Gajtan rrotullues
 • 2 vite Garancion.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.
Metodat e pageses:
     
Polica e kthimit:

Produkti mund te kthehet nese nuk eshte njesoj siq eshte pershkuar.

Specifikime:

 • 800 Watt Airstyler
 • 4 x mbrojtje për shkelsim të bute dhe me pak statike - Anti statike - Qeramike - Jonizim Turmaline - Mbeshtjellje e lëmuar
 • 3 shtesa:
 • Koncentrator për tharje të shpejtë
 • 38mm brushe termale me fije të perziera
 • 21mm brushe
 • Buton për heqje të brushave
 • 2 shkalle nxehtesie / shpejtesie
 • Shkalle për ajër të ftoftë
 • Gajtan rrotullues
 • 2 vite Garancion.
 • Për ndihmë rreth porosisë na kontaktoni në 038 60 50 60 çdo ditë pune nga ora 8:00 - 20:00 dhe të shtuneve nga ora 9:00-14:00 ose na shkruani në Facebook https://www.facebook.com/fafirks/24 orë në ditë, cdo ditë të javës.

Nuk gjenden postime

Shkruani nje vleresim
Në të njejtin qmim!
Kurse
20%
(0)
0737052987484
Kurse
20%
(0)
0737052351001